w

Opis aktualizacji 12.30 w Fortnite. Wszystkie zmiany na mapie, nowe przedmioty

Fanpage Grupa

Dzisiaj w Fortnite odbyła się nowa aktualizacja, oznaczona jako 12.30. Co w niej zmieniono?


Epic Games nadal nie dostarcza opisów aktualizacji, natomiast wchodząc do gry można się zorientować, co uległo zmianie. Wiadomo, że w sumie doszły dwa nowe przedmioty. Oprócz tego Epic przygotowuje się też na event.

Opis aktualizacji 12.30 w Fortnite

Kingsman – dodano nową parasolkę, która służy do walki wręcz. Po rozłożeniu blokuje ataki, możemy z nią latać, wyprowadzać specjalny atak i walczyć na bliski dystans. Swoim działaniem przypomina chociażby miecz świetlny.

Sposób działania widoczny jest na dole.

Podkładka zderzeniowa – nowy przedmiot, który pozwala na uniknięcie obrażeń od upadku, lub wybicie się.

Ponownie, sposób działania:

Zmiany na mapie

Oprócz tego Epic Games szykuje się prawdopodobnie na kolejny event. W plikach znalazło się mnóstwo informacji o Deadpoolu, natomiast na mapie zaszły zmiany, które sugerują wydarzenia z Agencją.

Wokół Agencji, w wodzie pojawiło się pięć, dość dziwnych elementów. Gracze podejrzewają, że posłużą one do wystrzelania rakiet.

Być może ponownie w Fortnite pojawi się motyw z rakietami? Tego niestety nie da się obecnie potwierdzić.

Pozostałe zmiany na mapie są mniej spektakularne.

Na wyspie ponownie znalazło się trochę teleskopów.

Naprawiono także szereg błędów, natomiast nie pojawiła się żadna wzmianka o ilości FPS, czy pingu. Gracze nie powinni już narzekać na błędy z kontrolerem, problemy z wybieraniem skórek w szafce, harpunem, automatycznym podnoszeniem przedmiotów, czy wyzwaniami Deadpoola.