w

Opis aktualizacji 15.20 Fortnite. Usunięte samoloty, zmiany na mapie, nowe bronie i więcej

Fanpage Grupa

Dzisiaj do Fortnite została wprowadzona nowa aktualizacja – druga w tym sezonie.


Dzisiejsza aktualizacja na pewno mogła trochę zawieść wszystkich, którzy czekali na masę nowych skinów. Finalnie okazuje się, że wprowadzono tylko trzy skórki, z których jedna prawdopodobnie będzie nowym pakietem startowym.

Sugeruje to, że na nową aktualizację być może nie trzeba będzie czekać kolejnych dwóch tygodni. Trudno sobie wyobrazić, by po miesiącu ciszy Epic wprowadziło tylko 3 nowe skiny, a tak naprawdę to dwa.

Przypominamy, że nie jest to opis zawierający przecieki, a jedynie to, co obecnie się zmieniło.

Co nowego w Fortnite?

Mapa nie zmieniła się praktycznie w ogóle. Największą zmianą jest statek Predatora. To właśnie on będzie nową postacią, jaka pojawi się w grze.

W całej miejscówce słychać odgłosy klasyczne dla Predatora, natomiast w jego statku można znaleźć dodatkową skrzynkę. Wchodząc do gry, każdy otrzymuje darmowe przedmioty w ramach wyzwań tej postaci.

Do Fortnite wprowadzono dwie nowe bronie. Jedną strzelbę i podwójne pistolety. Co ciekawe, pistolety mają specjalną właściwość. Po strzale gracz zyskuje dłuższe i wyższe skoki – potrafi to również uratować przy spadaniu z dużej wysokości.

  • Strzelba dźwigniowa

Rozwal ich. Nowa strzelba dźwigniowa to nie byle pukawka – jeden dobrze wymierzony strzał wystarczy, by załatwić nawet najsilniejszego wroga. Można ją znaleźć w zwykłych łupach.

  • Dwójki skokskał

Uwaga leci. Zaskocz wrogów z nową bronią egzotyczną, Dwójkami skoksał. Wydaj kilka sztable i podnieś tę broń, by przebijać się przez wrogów w podwójnym, sprężystym stylu.

Podwójne pistolety można kupić u górników. Strzelba występuje dosłownie wszędzie.

Jeżeli chodzi o dostępne bronie, to przywrócono legendarną i rzadką wersję taktycznego AR.

Epic zakończyło już przygodę z samolotami. Te oficjalnie zostały usunięte z gry i prawdopodobnie nie powrócą jeszcze przez kilka dobrych miesięcy. I to w zasadzie wszystko. Oczywiście naprawiono trochę błędów, wprowadzono poprawki i koniec. Wydaje się, że w związku z tak małą liczbą nowości Epic będzie chciało się poprawić już za tydzień.