w

Podkładka zderzeniowa dostępna w Fortnite. Jak działa nowy przedmiot?

Oprócz parasolki, do gry weszła również specjalna podkładka, która pozwala na uniknięcie obrażeń.


Dzisiejsza aktualizacja Fortnite jest naprawdę ciekawa. Zawiera sporą ilość nowości i informacji o nadchodzących wydarzeniach. Niedawno pisaliśmy o wprowadzeniu parasolki, a teraz okazuje się, że Epic dodało jeszcze jeden przedmiot.

Chodzi tutaj o podkładkę zderzeniową, która po rozłożeniu pozwoli nam uniknąć obrażeń od upadku. W jaki sposób to działa?

Podkładka zderzeniowa w Fortnite

Podkładka jest sporą nowością, której wcześniej nie było. Przedmiot możemy rozłożyć na ziemi w momencie spadania, lub wykorzystać ją do wybicia się w powietrze.

Wiele osób narzekało w ostatnich tygodniach, a nawet miesiącach, że Epic Games przysnęło z nowościami. Tymczasem do Fortnite weszły dwie rzeczy, które przynoszą naprawdę spory powiew świeżości. Parasolka prawdopodobnie doczeka się osłabienia, bo w tym momencie trudno się walczy na kogoś, kto ją posiada. Natomiast podkładka wydaje się być ciekawym urozmaiceniem, które raczej nie będzie zmieniane.

Do gry dodano również nowe skórki, w plikach ujawniono nadchodzące zmiany związane z Deadpoolem, a wokół Agencji pojawiły się gotowe do wystrzelenia rakiety.