w

Pojawił się kolejny zwiastun nadchodzącego sezonu w Fortnite. Co prezentuje?

Reklama

Pojawił się kolejny zwiastun nadchodzącego sezonu w Fortnite. Co prezentuje?


Nowe zwiastuny zawsze budzą troszkę emocji w społeczności gier. Niedługo pojawi się już 3 sezon rozdziału 5. Dlatego twórcy zdecydowali, że to czas na teasery.

Obecnie pokazano 3 wskazówki odnośnie następnej aktualizacji sezonowej. Jedna była w postaci krótkiego filmu, a pozostałe w postaci obrazków. Co prezentuje najnowszy zwiastun, który pojawił się dzisiaj?

Prezentacja zwiastunu

Reklama

Dzisiaj o godzinie 18:00, deweloperzy na koncie X pokazali kolejny teaser. Jest on dosyć ciekawy oraz pokazuje troszkę nowości.

Same zwiastuny pokazują tylko szczątki nadchodzących zmian, także wiele jeszcze może nas zaskoczyć, kiedy rozpocznie się już aktualizacja sezonowa.

Na pierwszym planie widzimy nadchodzącego nowego skina w kolejnym sezonie. Najprawdopodobniej pojawi się on w karnecie bojowym.

Przyglądając się sylwetce, możemy zobaczyć nową miejscówkę oraz samo otoczenie. Właściwie, to chyba już wszystko co da się tutaj znaleźć.

Raczej pojawi się jeszcze kilka zwiastunów, a ostatecznie filmik, który pokaże już znaczną większość nowości w aktualizacji v30.0. Wlicza się to:

  • przegląd przepustki bojowej,
  • nowe mechaniki i zmiany na mapie.

Sezon rozpoczyna się w ten piątek – 24 maja. Tego dnia na pewno pojawi się mnóstwo przecieków, które podpowiedzą nam, czego się spodziewać w późniejszych aktualizacjach.

Warto śledzić informacje od kont społecznościowych Epica, tam na pewno pojawią się kolejne teasery i inne zapowiedzi.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite