w

Polak rozdał graczom Fortnite już ponad milion V-Dolców. Ostatnio takich akcji jest coraz więcej

Fanpage Grupa

Ostatnio w sieci jest cała masa giveawayów na przeróżne przedmioty lub V-Dolce. Epic daje influencerom możliwość rozdawania kodów.


Wszyscy zapewne doskonale zdają sobie sprawę, że Epic daje content creatorom różnego rodzaju kody, czy to na przedmioty kosmetyczne, czy na V-Dolce. Czasami razem z youtuberami i streamerami organizowane są specjalne eventy w postaci turniejów lub innych wydarzeń społecznościowych.

Okazuje się, że w polskiej społeczności jest bardzo znana osoba, która rozdała już ludziom ponad milion V-Dolców. Znają albo przynajmniej kojarzą go zapewne wszyscy polscy gracze Fortnite.

Rozdany milion V-Dolców

Mowa tutaj o Jacobie. Youtubera subskrybuje ponad 1.4mln osób, na Twitchu zebrał ponad 460 tysięcy obserwujących. Jest to na pewno jedna z czołowych osób na polskiej scenie, która dalej tworzy i nagrywa z Fortnite.

Youtuber na swoim Twitterze potwierdził, że łącznie rozdał już dobry milion V-Dolców. Te oczywiście pochodziły od Epic.

Jacob na pewno jest jednym z najmocniejszych kandydatów np. do swojego skina w Fortnite. Do tego długa droga, ale na pewno w Polsce jest on niesamowicie rozpoznawalny i dobrze kojarzony.