w

Potwierdziło się, że Epic rozdał 9 darmowych skinów do Fortnite osobom wspierającym LGBT, co wiadomo?

Fanpage Grupa

Po tych kilkunastu godzinach wiemy już więcej o tych 9 skórkach, jakie dostali za darmo gracze.


Tak, teraz możemy potwierdzić, że Epic rozdało niektórym darmowe skiny, natomiast jest to bardziej skomplikowane, niż mogłoby się wydawać. Po pierwsze, skórek nie dostały losowe osoby, które “spamowały” na Twitterze.

Epic rozdał te skiny osobom wspierającym LGBT, ale jednocześnie będącym partnerami studia. Partnerami w rozumieniu czegoś więcej, niżeli posiadania tylko i wyłącznie kodu.

Czyli o co w tym chodzi?

Epic samo z siebie odezwało się do wybranych twórców i przyznało kod umożliwiający odbiór tych przedmiotów za darmo. Czyli jest to łącznie 9 skórek, które za chwilę trafią do sklepu. Z jakiegoś niewyjaśnionego bliżej powodu gracze uznali, że jeżeli zaczną prosić o kody, to je dostaną. Dalej, mimo upływu kilkunastu godzin na Twitterze można znaleźć takie wpisy:

Ta akcja rozwinęła się sama z siebie, a przynajmniej nie dotarliśmy do wpisu, który to wszystko jakoś szczególnie zaczął. Po prostu jedna osoba potwierdziła, że dostała skiny (po prostu podziękowała) i nagle kilkaset kont prosiło o skórki.

Czy więc macie szansę na dostanie tych skinów za darmo? Nie ma co się oszukiwać, “zwykli” ludzie raczej nie mają na co liczyć. W tej akcji chodziło o partnerów Epica, dodatkowo tych “lepszych”, którzy oprócz V-Dolców na początek sezonów mają także dostęp do skinów jeszcze przed ich premierą.