Prawdopodobnie nowa miejscówka w strefie? Zapowiada się na zniszczone miasto!

Fortnite

Reklama

Do gry niedługo trafi nowa, zniszczona miejscówka?

Reklama


W plikach gry znalazły się nowe modele przeznaczone specjalnie dla zniszczonego miasteczka. Możemy spodziewać się nowej miejscówki?

Nowe modele

Wraz z aktualizacją 10.40 do gry  trafiły nowe modele. Przedstawiają One zniszczone budynki, jak i inne elementy. Jak ujawnił jeden z graczy odpowiedzialnych za przecieki, możliwe że są stworzone specjalnie pod nową miejscówkę w strefie. Jej prawdopodobna nazwa to Zniszczone / Zrujnowane Miasto.

Reklama

Oprócz modelu w kuli, z którego ciężko jest coś wywnioskować, możemy zobaczyć rozwalone domy wraz z podwórkiem, czy nawet przypominającej dziwną szkołę budowli.

Oprócz tego, te same budowle możemy znaleźć na jednym z gifów przedstawiającym najnowszego skina, dostępnego na telefonach od Samsunga — Glow.

Wyżej wymieniona skórka ma zostać wprowadzona prawdopodobnie 27 września wraz ze zniknięciem Ikonika. Być może wraz z nią generator zamieni jedną z miejscówek w Zniszczone Miasto. Pozostaje nam czekać, pamiętajmy również, że jest to tylko przeciek i wszystko ma prawo się zmienić.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej