w , ,

Profesjonalny gracz Fortnite załatwił bana streamerce Twitch, która świeciła dekoltem przed widzami

Fanpage Grupa

Progracz Fortnite, Ronaldo, zgłosił streamerkę pokazującą wyłącznie swój wyeksponowany dekolt.


W ostatnich miesiącach namnożyło się mnóstwo streamów, na których streamerki prowadzą swoje transmisje z wanny lub jacuzzi. Mnóstwo użytkowników platformy jest nie tylko zniesmaczonych, ale również zbulwersowanych całą sytuacją, gdyż według nich Twitch zamienia się w… W kamerki dla dorosłych, a w rzeczywistości to platforma między innymi dla dzieci i młodzieży.

Profesjonalny gracz Fortnite, Ronaldo, przeglądając serwis streamingowy, natrafił na kanał Aingchuu, czyli koreańskiej streamerki pokazującej wyłącznie swój dekolt.

Za co w rzeczywistości została zbanowana Aingchuu?

Ronaldo z NRG, opublikował w mediach społecznościowych klip ze swojego streama, na którym pytał “jak takie coś jest dozwolone?”. Według Twitcha skupianie kamery na piersiach, pośladkach czy okolicach miednicy lub w pozach, które celowo określają te elementy, jest niedozwolone. Sam streamer był w szoku, że transmisja Aingchuu jeszcze nie została zbanowana, co można zobaczyć poniżej:

Niedługo po reakcji zawodnika Fortnite, streamerka otrzymała zakaz na Twitchu. Mimo to nie wiadomo, co było przyczyną tego bana, ponieważ bardzo prawdopodobne, że otrzymała go za korzystanie z viewbotów, czyli skryptów podbijających oglądalność danej transmisji. Sama Aingchuu zaprzecza tym plotkom i informuje w mediach społecznościowych, że ma problem z kontaktem z włodarzami serwisu.

Podobno użycie viewbota było najbardziej prawdopodobnym powodem zakazu. Tak czy inaczej, pozostaje się tylko cieszyć, że treści niedozwolone na platformie prędzej czy później z niej znikają.