w

Przeciek karnetu bojowego na 3 sezon 3 rozdziału Fortnite. Cała społeczność rozmawia tylko o tym

Fanpage Grupa

W sieci pojawiła się grafika z potencjalnym przeciekiem karnetu bojowego na 3 sezon 3 rozdziału.


Na specjalnym Discordzie poświęconym przeciekom znalazła się grafika z potencjalnymi skinami z karnetu bojowego na 3 sezon 3 rozdziału Fortnite. Oryginalnie dodano ją na 4chanie. Grafikę tę opublikował również Polak, a z jego Twittera ta dostała się na wszystkie najpopularniejsze kanały Youtube.

Nie wiadomo, czy jest to koncept, czy po prostu przeciek. Jak dotąd sprawa jest rozwojowa, natomiast należy pamiętać, że może to być fake.

Skiny karnet bojowy 3 rozdział 3 sezon

Zazwyczaj w takiej sytuacji trzeba nieco poczekać, natomiast i tak każdy już o tym rozmawia. Kapix97, który opublikował to na Twitterze, jest Polakiem i to jest chyba jeden z ciekawszych wątków. Natomiast pierwotnie grafika znalazła się w innych miejscach.

Kanały Youtube podają za źródło właśnie Kapixa. W każdym razie, o grafice wiadomo niewiele. Może to być koncept, a może to przeciek. Na razie nic w tym temacie nie jest potwierdzone.

Na ewentualne rozstrzygnięcie sprawy należy poczekać. Może Epic coś ujawni wcześniej, a może nie ma kompletnie czego, bo wszystko to tylko koncept.