w

Wiadomo, kiedy będzie miał miejsce event w Fortnite. Ile trzeba będzie czekać na start 3 sezonu?

Fanpage Grupa

Według leakerów wszystko jest już jasne. Dalej nie wiadomo jednak, jak to wygląda, jeżeli chodzi o godziny i strefy czasowe.


Leakerzy nie mają już żadnych wątpliwości odnośnie nadchodzącego do Fortnite wydarzenia, które zamknie 2 sezon 2 rozdziału. Choć nadal pozostaje kwestia stref czasowych – wiadomo, że Polska zazwyczaj ma nieco utrudnione zadanie przy takich przeciekach.

Według całej masy przecieków – również od tych naprawdę zaufanych leakerów, event rozpocznie się w sobotę, 4 czerwca. Można więc podejrzewać, że w Polsce będzie już 5 czerwca, choć nadal nie jest to potwierdzone.

Kiedy odbędzie się event?

Wszyscy leakerzy podają tę samą informację – wydarzenie rozpocznie się 4 czerwca, natomiast 3 sezon ruszy 5 czerwca.

Trzeba jednak brać na to pewną poprawkę. Leakerzy posługują się najczęściej czasem CEST, czyli tym amerykańskim. W Polsce mamy względem nich 6 godzin do przodu. Oznacza to, że gdy tam jest 7 rano, w Polsce jest już 13 po południu.

Istnieje szansa, że event odbędzie się 5 czerwca według czasu polskiego i tego samego dnia ruszy sezon – to jednak nadal kwestia do potwierdzenia, bo nie wiadomo, jak to wygląda godzinowo. Wszystko stanie się jasne, gdy w lobby pojawi się odliczanie.