w

PUBG wprowadziło rękawice Spidermana. Nawet Epic się śmieje z tego, co finalnie wyszło

Fanpage Grupa

Do PUBG Mobile wprowadzono mechanikę znaną chociażby z Fortnite.


Wszyscy pamiętają, że PUBG kiedyś zarzuciło Fortnite kopiowanie. Potem wszystko to rozeszło się po kościach, bo finalnie w obie te marki bardzo mocno inwestuje Tencent. W każdym razie, teraz do mobilnej wersji PUBG wprowadzono rękawice Spidermana i inne mechaniki typowo z nim związane.

A gracze wprost piszą, że zamiast powtórzenia sukcesu z Fortnite, wyszło jakieś koślawe coś, co trudno nawet skomentować. W efekcie wpis oficjalnego konta AppStore został wręcz zalany komentarzami odnośnie Fortnite.

Spiderman w PUBG

Żeby było wiadomo, o czym w ogóle mowa, to tak prezentuje się mechanika pajęczyny w PUBG Mobile:

W mediach społecznościowych zawrzało. Wpis z ogłoszeniem tej współpracy został zalany komentarzami odnośnie Fortnite i tego, że Epic zrobiło to milion razy lepiej. Tylko niektóre przykłady:

Żeby było zabawniej, do tego wszystkiego dołączyło się także samo Epic, które skomentowało jeden z wpisów. Oczywiście to już bardziej odnosi się do trwającego nadal sporu Apple i Epic.

Na pewno zabawnie się na to patrzy mając świadomość tego, że kilka lat temu PUBG pozwało Fortnite. Warto natomiast pamiętać, że chodzi tutaj o mobilną wersję.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Fortnite