w

Recykler to tak naprawdę zemsta Epic Games na kopii Fortnite, broń tę skopiowano z “podróby”

Fanpage Grupa

Wiecie, że najnowsza broń w Fortnite to w pewnym sensie zemsta Epic Games?


W sieci jest całe mnóstwo lepszych i gorszych gier wzorujących się na Fortnite. Niektóre po prostu korzystają z podobnego konceptu, czyli Battle Royale z elementami budowania, inne wprost kopiują wyspę, skiny i wszystkie możliwe mechaniki.

Epic najwyraźniej postanowiło zawalczyć z podróbami na swój sposób. Okazuje się, że najnowsza broń, jaka znalazła się w Fortnite, została wydana już lata temu w innej produkcji.

Recykler to tak naprawdę zemsta Epic?

Jeżeli oglądacie Youtube od kilku dobrych lat, to zapewne przewinął Wam się film youtuberów z “Creative Destruction”. To mobilna produkcja, która bardzo mocno przypomina Fortnite.

@Gaming Zone NotLSD#2

Gra była popularna gdzieś w 2018 roku, proponując mnóstwo pieniędzy za granie w nią. Teraz, po kilku latach, Epic postanowiło się odpłacić. W Fortnite jakiś czas temu znalazł się Recykler – broń wsysająca struktury, by następnie użyć je jako naboje.

Niektórzy mogli kojarzyć ten koncept sprzed kilku dobrych lat. Teraz już wiecie, gdzie oryginalnie się pojawił – w Creative Destruction.

Oczywiście to niczego nie zmienia, jeżeli chodzi o samych graczy, gameplay etc. To jednak ciekawy pstryczek w nos dla twórców mobilnej produkcji, którzy, jak pokazuje interfejs i wiele różnych elementów, mogli inspirować się Fortnite.