w

Sekret o nowych skinach anime w Fortnite, o którym nikt nie wie

Fanpage Grupa

Dzisiaj do sklepu Fortnite wprowadzono nowy pakiet ze skinami, które od razu stały się niesamowicie popularne.


Do Fortnite co jakiś czas trafiają skórki lub całe pakiety przedmiotów, które całkowicie przejmują produkcję Epic Games. Dzisiaj w nocy naprawdę mnóstwo osób kupiło ten pakiet. Zawiera on tak samo skiny, jak i plecaki, ale można zakupić też zbieraki.

Całość jest dla wielu graczy na tyle atrakcyjna, że od rana wywołuje duże emocje. Wiele osób ze względu na podobny wygląd wiąże te skiny z Lexą, ale są to zupełnie inne skórki, zaprojektowane przez kogoś innego. Jak prezentuje się pakiet w stylu anime?

Co jest takiego ciekawego w nowych skinach?

Pakiet kosztuje 2200 V-Dolców. Zawiera strój oraz plecaki, które można zauważyć na poniższej grafice.

Gracze mogą osobno zakupić także pasujące stylistycznie kilofy. Już teraz wiele osób przypuszcza, że będą to jedne z najpopularniejszych skinów.

W społeczności często pojawiają się różnego rodzaju koncepty i pomysły na skórki. Mało kto wie, ale konkretne skiny zostały zaprojektowane nie przez Epic Games, a kogoś zupełnie innego. Tak – jedne z najlepszych zdaniem społeczności skinów, to projekt społeczności.

Fakt, że skiny zaprojektowane zostały przez fanów gry, spowodował kilka mniejszych easter eggów. Jeżeli się przyjrzycie, to szybko zorientujecie się, że trzymany przez postać telefon jest taki sam, jak w emotce Pokimane. Może to być dodatkowy element zachęcający do kupna pakietu, o ile jesteście fanami streamerki.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite