w

Skin z Fortnite, który zdobył popularność z bardzo specyficznego powodu. „Czy Epic o tym wie?”

Fanpage Grupa

Skórek w Fortnite jest tak dużo, że gracze mogą dosłownie codziennie przez kilka lat ubierać innego skina. Jedynym ograniczeniem są pieniądze, jakie trzeba wydać na przedmioty kosmetyczne.


Są w Fortnite skórki, których popularność wynika z niekiedy naprawdę dziwnych rzeczy. Do tej puli spokojnie można zaliczyć skina, który ogólnie kupowany jest ze względu na odkrytą jedną z części ciała.

Nie jest to część ciała, która jest jakaś „zakazana” albo kojarzona z treściami dla osób dorosłych, ale jak widać – wystarczyło. Nawet na Reddicie trwają na ten temat dyskusje.

Dlaczego ten skin jest popularny?

Trudno powiedzieć, dlaczego ludzie traktują to jako popularnego skina, ale tak po prostu jest. Może na serwerach poza EU widuje się go znacznie częściej. Skórka, o której mowa to:

Czy Epic Games wie, dlaczego ludzie tak bardzo lubią tego skina?

Odpowiedź, jaką udzielają użytkownicy Reddita wskazują na… stopy. Z takim też przekazem w ogóle powstał ten wpis na Reddicie. Choć jest też sporo osób mówiących, że skórka zawdzięcza swoją popularność wrażeniu żeńskiej wersji Johna McClane’a i w tym również coś może być.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite