w

Skrzynka pułapka, gracze Fortnite proponują nowy, zaskakujący przedmiot

Start nowego sezonu mocno rozochocił społeczność Fortnite, która wymyśliła bardzo ciekawą pułapkę.


Pułapki w Fortnite zazwyczaj służyły do trollowania. Rzadko kiedy ktoś je rozstawiał z nadziejami, że akurat przeciwnik się na nie natknie. W wielu przypadkach były używane raczej jako ośmieszenie tuż przed likwidacją.

Tymczasem społeczność zaproponowała ciekawy przedmiot, który faktycznie mógłby być niezłą pułapką.

Skrzynka pułapka

Chodzi tutaj o przedmiot, który pozwalałby postawić nam fałszywą skrzynkę. Takich konceptów pojawiło się w sumie kilka, natomiast większość z nich dotyczy tego samego. Po znalezieniu fałszywej skrzynki, gracz mógłby ją postawić w dowolnym miejscu. W momencie, gdy przeciwnik ją otworzy, otrzymuje obrażenia przez określony czas.

Zazwyczaj pomysł wspomina o obrażeniach około 5 na 5 sekund. Coś, jak Śmierdzibomba. Efektu nie dałoby się jednak zdjąć, chyba, że leczeniem lub pancerzem.

Tego typu skrzynki musiałyby wyróżniać się kolorem, ewentualnie poświatą, by gracze nie bali się otwierać tych normalnych skrzynek, a na te natrafiali tylko nieuważni.

Choć pierwsze tego typu pomysły pojawiały się już kilka miesięcy temu, to koncept nie doczekał się komentarza twórców. To mocno obniża szanse na pojawienie się tego rodzaju pułapki. Z drugiej strony kto wie, co szykuje dla nas Epic Games na 12 sezon.