w , ,

Streamerka Fortnite pomyliła Twitcha z serwisem dla dorosłych, pokazując wszystko

Fanpage Grupa

Na Twitchu dzieją się różne rzeczy, natomiast do tak dużej pomyłki doszło chyba po raz pierwszy.


“MissBehavin” to streamerka, która większość czasu spędza na Twitchu streamując w kategorii Rozmowy i Fortnite. Raczej nikt się nie spodziewał, że postanowi zrobić swoim widzom “niespodziankę”, występując w skąpym stroju i prężąc się do kamery.

Streamerka została zbanowana na 3 dni i jak komentują inni streamerzy, ewidentnie powinien to być perm. Co zabawne, MissBehavin uważa, że nic się nie stało, a cała akcja była pomyłką serwisów.

Pomyłka, w którą nikt nie dowierza

To, że na Twitchu pokazywane są duże dekolty już nikogo nie dziwi. Wypięcie się jednak do kamery było dla wielu osób szokiem. W końcu mowa tutaj o Twitch, a nie platformie dla dorosłych. Stream trwał kilka minut, potem został przerwany i już nie wrócił.

Jak komentowała to streamerka? Pisała, żeby wyluzować, bo takie rzeczy się zdarzają.

Część osób komentowała, że najwyraźniej ta wpadka była specjalnie, by więcej osób usłyszało o tej konkretnej streamerce. Czy tak było? Trudno powiedzieć. Na pewno kiedyś był przypadek niewyłączenia kamery po teoretycznie zakończonej transmisji. Wówczas film z tego zdarzenia był niesamowicie popularny, ale już nie na Twitchu.