w

Te rzeczy zostaną przywrócone podczas nadchodzącego wydarzenia Fortnite. Między innymi UFO

Fanpage Grupa

Leakerzy opublikowali informacje na temat przedmiotów i mechanik, które zostaną przywrócone do Fortnite wraz z nadchodzącym eventem.


Osoby przeszukujące pliki gry odkryły, jakie plany na event ma Epic. Wiadomo, że oprócz skinów i zmian na mapie, w Fortnite pojawią się wycofane przedmioty czy mechaniki. W sumie leakerzy ujawnili cztery rzeczy, które mają powrócić.

Oficjalne informacje na ten temat zostaną opublikowane jeszcze w tym tygodniu, przynajmniej tak pisało Epic. Gracze są tymi przeciekami trochę zaniepokojeni, bo jedną z powracających rzeczy są statki UFO.

Co powróci?

Przecieki te są raczej pewne i nie ma większych wątpliwości. Dlatego gracze nie za bardzo są zadowoleni, w szczególności z powrotu UFO. W mediach społecznościowych widać spore narzekanie na tę decyzję Epic.

Nie wiadomo, jak będzie wyglądało przywracanie – czy ma się to wszystko pojawić tego samego dnia, czy może będzie to jakoś rozłożone w czasie albo uzasadnione fabularnie. UFO byłoby dość dziwnym dodatkiem w momencie, gdy ten wątek wydawał się być zamknięty.