w

To już ostatnie dni na odebranie darmowego kilofu z 1 rozdziału Fortnite

Fanpage Grupa

Graczom zostało już tylko kilka dni na odebranie darmowego kilofu. Warto więc to zrobić, jeżeli ktoś kompletnie to przegapił.


Choć ta oferta oryginalnie miała wygasnąć 15 stycznia 2021, to Epic postanowiło przedłużyć tę akcję do końca miesiąca. W efekcie w sklepie nadal przez kilka dni będzie do odebrania ten “Sentymentalny zbierak”, który teoretycznie pochodzi z pierwszego rozdziału.

Dlaczego teoretycznie? Bezpośrednie porównania pokazują, że wcale nie jest to zbierak z pierwszego rozdziału, a coś w rodzaju jego reworku.

Jak odebrać ten kilof?

By odebrać zbierak wystarczy wejść do sklepu bezpośrednio w Fortnite i znaleźć ofertę z kilofem. Nie jest to nic skomplikowanego, natomiast nadal wiele osób zupełnie o tym nie wie. Dlaczego w ogóle ten przedmiot jest do zdobycia?

Patrząc w przyszłość, lecz z sentymentem do przeszłości, udostępniamy wszystkim graczom Fortnite grającym na wszystkich platformach darmowy Kilof Sentymentalny.

Kilof będzie dostępny do 31 stycznia 2021, godz. 18:00 czasu polskiego. Potem nie będzie się go już dało zdobyć prawdopodobnie nigdy. Wątpliwe, by Epic wróciło jeszcze kiedy do tej akcji. Być może w następnym sezonie udostępniony zostanie zbierak z tego rozdziału, albo coś związanego z początkami Battle Royale, natomiast to już kompletne teorie, które nigdzie nie zostały przez nikogo potwierdzone.