w

To ma tylko 500 osób, prawdziwych OG graczy Fortnite. Niektórzy jeszcze wtedy się nawet nie urodzili

Fanpage Grupa

Często mówi się o tym, że jakiś gracz jest OG. Prawdziwi OG mają jednak takie rzeczy, które dzisiaj są praktycznie niedostępne.


Mimo tego, że większość kojarzy Fortnite od premiery Battle Royale, to testy samej gry rozpoczęły się znacznie wcześniej. Epic nie podejrzewało, że BR tak się rozwinie, natomiast na długo przed pracami nad tym trybem testowano różne mniejsze i większe rzeczy.

Przypomnijmy, że BR miało swoją premierę w 2017 roku. Większość dowiedziała się o nim nieco później, gdzieś w 2018, może 2019. Część miała jednak okazję zapoznać się z tytułem o wiele wcześniej.

To ma naprawdę mało osób

Pierwsze alfa testy miały miejsce w 2013 roku. Epic rozdawało wówczas coś, co dzisiaj funkcjonuje jako „złoty bilet”. I to właśnie to mają osoby, które spokojnie mogą się nazywać OG. Niezbyt trudno byłoby znaleźć w społeczności osoby, które nie mają jeszcze 9 lat – oznacza to, że ten przedmiot jest od nich starszy.

Epic rozdawało w 2013 roku pewien fizyczny przedmiot, który dzisiaj jest całkiem wartościową pamiątką.

Ma to tylko i wyłącznie 500 osób. Naprawdę trudno byłoby znaleźć coś takiego na sprzedaż, więc trudno oszacować, ile może to być warte.

Na pewno jest to świetna pamiątka. Oczywiście Fortnite wtedy wyglądało zupełnie inaczej, niż teraz. Epic pewnie w ogóle nie myślało wówczas o Battle Royale, a jedynie o Ratowaniu Świata.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite