w

To przez niego zniszczono Rekina w Fortnite? Jedna z największych zagadek może być rozwiązana

Fanpage Grupa

Gdy nie ma aktualizacji, to na pierwszy plan wypływa fabuła.


Wszyscy gracze Fortnite czekają obecnie na nową aktualizację oznaczoną jako 15.21. Ponieważ póki co nie ma zbyt wielu nowości, to społeczność zajęła się bardziej fabułą. Odkryto między innymi, kto mógł stać za zniszczeniem Rekina.

Rekin był niesamowicie popularną miejscówką i wiele osób mocno przeżyło jego zniszczenie, dlatego nawet teraz pojawiają się spekulacje odnośnie tego, dlaczego tak się stało. Okazuje się, że faktycznie może mieć to fabularne uzasadnienie.

Kto jest winny zniszczenia Rekina?

Użytkownik Reddita o nicku “ISNEWPuddy” zwraca uwagę na skórkę znaną jako Splode. W jego opisie widnieje informacja o ucieczce z bardzo dobrze strzeżonego więzienia. Być może chodzi właśnie o Rekina.

Przypomnijmy, że Splode ogólnie jest bardzo ciekawą postacią. Spotykając go na wyspie, można przeprowadzić z nim wywiad, w którym Splode mówi “wkrótce”.

Czy to on stoi za zniszczeniem Rekina? Istnieje taka szansa, szczególnie biorąc pod uwagę jego obecną pozycję na mapie i dziwne “podchody” ze strony Epic.

Fabuła gry jest na ten moment dość prosta. Postacie w grze są uwięzione na wyspie. Niektórzy chcą z niej uciec, inni zatrzymać wszystkich na swoich miejscach. Nie wiadomo jednak, jaką rolę w tym wszystkim odegra więzień. Spekuluje się, że “wkrótce” może być zapowiedzią jego kolejnej ucieczki, tym razem z Battle Royale.