w

Portal Predatora może się pojawić w Fortnite jeszcze dzisiaj. Właśnie go odkodowano

Fanpage Grupa

Każdy gracz wie, że w Fortnite pojawiają się specjalne portale. Wygląda na to, że kolejny jest bardzo blisko.


Leakerzy już jakiś czas temu odkryli lokalizacje kolejnych portali, jakie mają wejść do gry. Godzinę temu Epic odkodowało grafikę, która zapowiada nadejście Predatora. To jeden z łowców, który idealnie wpasowuje się w klimat 5 sezonu.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy się pojawi, ale zapewne za kilka dni, kiedy jego “wyzwania” dojdą do końca. Potem będzie można się rozglądać za kimś nowym.

Portal Predatora rozszyfrowany

Grafika, którą odkryto, prawdopodobnie znajdzie się wewnątrz portalu. Ponownie nie będzie możliwości przejścia do niej.

Czy zmienia to jakoś Fortnite? Raczej nie, choć być może portale na końcu jakoś się połączą czy otworzą. Na ten moment to jedynie dodatek, który w żaden większy sposób nie wpływa na rozgrywkę. Ani jej nie utrudnia, ani w niej nie przeszkadza. Nie zawiera także żadnych większych wątków fabularnych. To jedynie przedstawienie łowców i motyw, który zdaniem społeczności można by było ciekawiej wykorzystać.

Po pojawieniu się Predatora zapewne Epic wyda specjalny filmik i być może na nim będzie więcej informacji odnośnie tego, czego spodziewać się w kolejnych miesiącach. Póki co wszystkie oczy zwrócone są ku broni Jonesy. To właśnie ona umożliwia podróże pomiędzy światami.