w

W Fortnite padł nowy rekord świata w czasie pokonania toru w miejscówce – Szosa Chonkersa

Fanpage Grupa

Gracze Fortnite prawdopodobnie ustanowili nowy rekord, jeżeli chodzi o czas przejazdu toru.


Obecnie w Fortnite występuje pewna lokalizacja, na której znajduje się tor. Mało kto wie, ale gracze autentycznie ścigają się na tym torze. Praktycznie co chwilę padają nowe rekordy, które są jednocześnie nieoficjalnymi rekordami świata.

Jakiś czas temu jeden z graczy zrobił mały konkurs, w którym do wygrania było 10 tysięcy V-Dolców. Rzucił on wyzwanie pobicia czasu 0:37.

Nowy rekord świata?

Inny gracz w odpowiedzi na to wyzwanie dał radę pokonać tor w 36 sekund, natomiast wystarczyło tylko kilka dni, by kolejna osoba poprawiła ten wynik. Rekordowy przejazd z czasem 0:35 wygląda tak:

Na pewno znajdzie się ktoś, kto za jakiś czas to pobije. Nie ma szans, by ten rekord utrzymał się jakoś szczególnie długo, skoro dopiero teraz gracze faktycznie się tym zainteresowali. To ogólnie dobry pomysł dla Epic na jakiś mini-event albo turniej. Pytanie tylko, czy deweloperzy podejmą temat i zrobią jakieś wydarzenie wokół wyścigów. Po coś w końcu ten tor powstał.

Epic na pewno mogłoby ustawić takie 35 sekund jako czas docelowy i w jakiś sposób nagrodzić graczy, którzy pokonają ten wynik. Oczywiście nagrodą musiałoby być coś więcej, niż tylko mała ilość XP.