w

Według gracza to ma być nowa „toksyczna” emotka w Fortnite. O jaką chodzi?

Według tego gracza, to ma być nowa „toksyczna” emotka. O jaką chodzi?


W społeczności gry można znaleźć bardzo różne nagrania, na których gracze używają „toksycznych” emotek po zlikwidowaniu przeciwnika. Bardzo często użytkownicy dzielą się tym na różnych mediach społecznościowych.

Tym razem pewien gracz na swoim koncie pokazał, że odnalazł kolejną z nich. Co ciekawe, ta jest całkiem nowa.

Jaka to emotka?

Reklama

Gracze zwykle lubią używać emotek po zlikwidowaniu przeciwnika, niektórzy potrafią się tym nieźle sfrustrować. Tacy gracze raczej nie cieszą się dobrą reputacją w społeczności.

Niedawno do gry został wprowadzony sezon 2 Festivalu. Wprowadził on całkiem sporo nowości, dodając przy okazji nowe przedmioty kosmetyczne.

Video

Według tego użytkownika, to ta emotka z Festivalu jest teraz toksyczna. Trochę ludzi zastanawiało się gdzie jest ta cała wrogość.

Jeśli posłuchamy uważniej nagrania, usłyszymy jak gracz cały czas używa „Kindness Punk” aby odtworzyć fragment „stupid”.

Społeczność zaczęła dyskutować, jakie według nich emotki są najbardziej toksyczne. Wśród nich można było znaleźć np. nową emotkę Petera Griffina z dodatkowych nagród. Chociaż większość ludzi raczej nie uważa ją za faktycznie wrogą.

Najbardziej polubionym komentarzem był ten, który wspominał o emotce „Good Guy”.

Deweloperzy raczej nigdy nie sądzili, że tak zostanie wykorzystany jakikolwiek przedmiot kosmetyczny. W nadchodzących aktualizacjach może wejść jeszcze więcej takich emotek, ale to wszystko zależy od graczy jak zostaną one użyte.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite