w

Według informacji Batmobil może wejść do Fortnite. Niestety nie prędko

Według informacji Batmobil ma wejść do Fortnite. Niestety nie stanie się to prędko.


Współprace są zawsze ważnym elementem gier. Potrafią one wnieść do produkcji wiele nowości oraz ponownie przyciągnąć uwagę graczy. Epic zdecydowanie należy do deweloperów, którzy bardzo lubią zawierać kolaboracje.

Tym razem według niepotwierdzonych informacji od zaufanego źródła do gry ma wejść Batmobil. Niestety minie dużo czasu, zanim oficjalnie wprowadzą go do Fortnite.

Czy pojazd naprawdę trafi do gry?

Reklama

Ostatnio w sieci pojawiły się plotki, że do gry zostanie dodana całkiem spora ilość nowych pojazdów. Wśród nich miał znaleźć się również Batmobil.

Oprócz tych aut wprowadzony miał być również Zygzak McQueen. Internet całkiem szybko podłapał sprawę i pogłoski rozeszły się większym echem.

Źródłem ma być ponownie XboxEra. Informacje od nich sprawdziły się już wiele razy. Ostatnio można było znaleźć plotki o skinach, które mogą wejść do gry – klik.

Niestety, ale szybko zdementowano te wieści. Według kolejnego informatora ta współpraca zdecydowanie nie nadejdzie prędko.

Wiele osób rozczarowało się tą informacją. Batmobil i Zygzak McQueen zdecydowanie cieszyliby się sporym zainteresowaniem wśród graczy. Warto jednak pamiętać, że pojazdy wciąż mogą kiedyś zostać dodane do gry, ale w późniejszym czasie. Może to się stać zarówno za kilka miesięcy, jak i kilka lat. Pozostaje czekać na oficjalne informacje od Epic.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite