w

Według teorii graczy do Fortnite nadchodzą nowe zwierzęta w postaci pająków z innego wymiaru

Fanpage Grupa

Gracze na grafikach promocyjnych od Epic wypatrzyli wskazówkę odnośnie następnych stworzeń, jakie mogą pojawić się w Fortnite.


Grafiki, które dodało Epic, wskazują w sumie wiele różnych rzeczy. Na ich podstawie powstało już wiele teorii, ale większość z nich nie ma za bardzo sensu. Oczywiście wszyscy spodziewają się powrotu Króla Burzy – na grafikach jest bowiem pokazana błyskawica.

Pająki z innego wymiaru?

Największe emocje wzbudziły jednak pająki. Te zgodnie z teoriami miałyby pochodzić z innego wymiaru i zostać wypuszczone w okolicach Koszmarów Czar. Oficjalnie nie było o tym mowy, ale jak najbardziej jest to możliwe.

Z przecieków wiadomo, że w plikach znajdują się jeszcze inne zwierzęta niżeli te, które znamy. Pająki na pewno byłyby ciekawym dodatkiem, choć obecnie wiadomo o nich bardzo niewiele.

Czy będą małe, czy będzie można je likwidować, czy będą zadawać obrażenia? Na te pytania nie ma póki co odpowiedzi. Tych należy się spodziewać dopiero podczas Halloween – oczywiście o ile teoria o ich pojawieniu się jest słuszna.