w

Wiadomo już, jak w Fortnite wyginęły Klombo. Co tak naprawdę sprawiło, że zniknęły?

Fanpage Grupa

Klombo to stworzenia, które niosą za sobą wiele zagadek. Tak naprawdę do tej pory nie wiadomo było, skąd się wzięły i jakim cudem wyginęły.


Epic zazwyczaj stara się jakoś bardziej, lub mniej racjonalnie, ale tłumaczyć nowe dodatki i elementy Fortnite. Klombo było sporym zaskoczeniem, bo stworzenia te zostały wprowadzone bez żadnej fabuły.

Zniknęły w równie tajemniczych okolicznościach. Wszyscy zastanawiali się, jak to możliwe, skoro Epic po cichu przygotowywało się do ich przywrócenia. W końcu dodano zupełnie nowe animacje, a w plikach znalazły się informacje o loocie, jaki ma wypadać ze zlikwidowanych Klombo.

Jak Klombo wyginęły?

Możliwe, że Klombo jeszcze kiedyś powrócą do Fortnite, ale póki co nie zanosi się na to. Jak jednak w ogóle doszło do tego, że zniknęły? Jedyną podpowiedzią, jaka obecnie znajduje się na wyspie jest dialog z jednym z NPC.

NPC odpowiada, że Klombo zniknęły przez “dziwną smugę światła”, która to sprawiła, że w ogóle pojawiły się na wyspie.

Gracze od razu zaczęli myśleć nad tą smugą, ale do niczego sensownego nie doszli. W sieci pojawiły się teorie, że być może ma to związek z Drzewem Rzeczywistości, innymi wymiarami, przenoszeniem przedmiotów, stworzeń pomiędzy różnymi rzeczywistościami, ale na ten moment to jedynie teorie.