w ,

Widzowie Nexe tak go wystalkowali, że pisali do zupełnie innej osoby. Youtuber musiał zareagować

GRAFIKA: INSTAGRAM.COM/NEXE333

Dość zabawna sytuacja, choć dla Krystiana stała się już naprawdę uciążliwa.


To normalne, że widzowie zawsze szukają tej prawdziwej tożsamości Youtuberów, szczególnie w przypadku, gdy twórcy niekoniecznie pokazują swoją twarz. Tak jest w przypadku Nexe.

Widzowie za wszelką cenę chcieli się dowiedzieć, jak tak naprawdę nazywa się popularny Youtuber Fortnite. I znaleźli, zupełnie inną osobę, którą zaczęli wręcz nękać.

GRAFIKA: INSTAGRAM.COM/NEXE333

Doszło do tego, że nawet Nexe musiał zareagować

Widzowie skojarzyli imię Krystian z Nexe i to w zasadzie wystarczyło. Dez, czyli Krystian nie jest przypadkową osobą i ma w swoich znajomych masę różnych Youtuberów. Podobny wiek, posiadanie kota, Youtuberzy w znajomych – to wystarczyło, by ludzie uznali, że Dez to Nexe.

Kwestia ta pojawiała się również w normalnych dyskusjach na Facebooku. Ludzie porównywali koty, wspominali o zdaniu prawa jazdy etc. Masa wiadomości, masa zaproszeń do znajomych, głównie od osób młodszych, które były przekonane, że znalazły Nexe. Krystian najwyraźniej miał tego dość, bo napisał do Youtubera w tej sprawie. W efekcie na Instagramie twórcy pojawiła się wiadomość do wszystkich widzów:

“Dzisiaj muszę coś wyjaśnić i sam fakt, że muszę to wyjaśniać jest naprawdę przykry” – mówi Nexe. “Napisał do mnie Krystian M, który dostaje codziennie wiadomości” (…) Jak już jesteście takimi ch***, żeby kogokolwiek stalkować w internecie, to przynajmniej upewnijcie się, że robicie to dobrze, bo zatruwacie komuś czymś takim d***”

Dość specyficzna sytuacja pokazuje, że jeżeli Youtuber nie chce ujawniać swojej tożsamości, to widzowie powinni to zwyczajnie uszanować, bo czasem tak, jak w tym przypadku, można po prostu komuś zatruwać tyłek.