w

Wiecie, że Epic wzięło tę miejscówkę w Fortnite od graczy? To była jedna z pierwszych propozycji

Fanpage Grupa

Jeszcze w 2017 roku jeden z graczy zaproponował Epic dodanie pewnej miejscówki. Na pewno dotarło to do deweloperów, bo jakiś czas później stworzyli dokładnie taką lokację.


Obecnie w Fortnite nie dzieje się zbyt wiele. Wszyscy czekają na aktualizacje lub jakieś nowe informacje od Epic. Nawet leakerzy zamilkli i wysyłają tylko koncepty, ewentualnie wpisy z Reddita. Dlatego przyszedł czas “ciekawostkowy”.

A w Fortnite istnieje kilka ciekawostek, o których wie stosunkowo mało osób. Przykładowo w 2017 roku gracze zaproponowali miejscówkę, która potem trafiła do gry. Niby mała rzecz, ale na pewno warto o tym wiedzieć. To zasługa społeczności, że w ogóle gracze dostali taką lokację.

Miejscówka z propozycji graczy

W 2017 roku jeden z graczy zaproponował na Reddicie dodanie lokacji o nazwie “Haunted Hills”. Był to prosty szkic z jeszcze prostszym opisem. Propozycja taka, jakich na Reddicie pojawiają się setki dziennie.

Wszyscy doskonale wiedzą, że dokładnie taka lokacja weszła potem do Fortnite. Ba, Epic skorzystało nawet z konceptu mostu.

To tylko jeden z konceptów, który trafił do gry dzięki graczom. Takich przypadków była cała masa, np. podziękowanie kierowcy busa również weszło do Fortnite właśnie dzięki propozycji.

Tryb bez budowania, niektóre bronie, zmiany na mapie – Epic często patrzy na to, co wysyła społeczność i niektóre rzeczy rzeczywiście potem są wykorzystywane.