w

Właśnie pojawił się zwiastun współpracy Fortnite z Gwiezdnymi Wojnami. Czego się spodziewać?

Reklama

Pojawił się zwiastun współpracy Fortnite z Gwiezdnymi Wojnami. Czego możemy się spodziewać?


Współprace zawsze budzą wiele emocji. Niektóre z nich ograniczają się do wprowadzenia paru skórek, a inne dodają do gry specjalne mechaniki i zmiany w rozgrywce.

Obecnie trwa wydarzenie związane z Avatarem, ale wygląda na to, że do gry wejdzie jeszcze jedna „większa” kooperacja. Twórcy udostępnili właśnie krótki zwiastun, który zapowiada event powiązany z Gwiezdnymi Wojnami.

Co może wejść do gry?

Reklama

Dzisiejszego dnia deweloperzy zdecydowali, że udostępnią trailer, który zwiastuje kolejną współpracę z Gwiezdnymi Wojnami.

Filmik jest dosyć krótki, najważniejszą oficjalną informacją na obecną chwilę, jest po prostu data. Wszystko ma rozpocząć się już 3 maja tego roku. Tego dnia jednocześnie kończy się kooperacja z Avatarem.

Video

Na zwiastunie możemy znaleźć także wzmiankę, która sugeruje, ze prawie każdy tryb otrzyma nowość powiązaną właśnie z Gwiezdnymi Wojnami.

Wśród nich możemy znaleźć:

  • LEGO Fortnite,
  • Fortnite Festival,
  • Battle Royale.

Na obecną chwilę nie ma wielu informacji, które wskazują jakie nagrody otrzymamy z poszczególnych trybów. Znamy za to kilka zmian w rozgrywce dzięki plotkom.

Współpraca ma zawierać:

  • przynajmniej jeden mityk – bowcaster,
  • skin Leia Organa,
  • niepotwierdzony skin – Chewbacca,
  • miecze świetlne oraz moce mają powrócić do gry.

Wiele innych nowości zostanie odkrytych prawdopodobnie kilka dni przed rozpoczęciem kooperacji. Jakiś czas temu wyciekł filmik, który pokazuje jak działa nowy mityk – bowcaster. Pisaliśmy o tym tutaj – klik.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite