w

Wojownicze żółwie ninja mają powrócić do Fortnite, jest też teaser

Wojownicze Żółwie Ninja mają powrócić do Fortnite. W lobby znajduje się teaser, który na to wskazuje.


Zapewne zdążyliście już zauważyć, że w Fortnite pojawił się „tajemniczy” licznik, które ma zakończyć się za 4 dni, dokładnie 9 lutego. Niektórzy zdążyli już rozszyfrować, o co chodzi, ale większość dalej o tym nie wie.

Odliczanie najprawdopodobniej ma zwiastować powrót Wojowniczych Żółwi Ninja do sklepu, na co wiele osób już czeka od jakiegoś czasu.

Żółwie Ninja powracają?

Jeśli czekaliście na powrót Żółwi Ninja do Fortnite, to zdecydowanie jest to bardzo dobra wiadomość. Według informacji możemy spodziewać się powrotu skinów do sklepu, ale co ciekawe – to nie wszystko. Możliwe, że do gry zostanie dodany mityczny przedmiot. W grze znajdzie się również nowy skin. Dodatkowo część zadań powiązanych z tą współpracą jest już dostępna.

Zadania niedługo wygasną, więc warto się pośpieszyć. W późniejszym czasie możemy otrzymać więcej zadań.

Według wycieków do gry mogą powrócić też rozszerzenia. Tak, te rozszerzenia, które zostały wprowadzone w rozdziale 4 sezonie 1.

Te informacje potwierdza pewien przeciek z rozszerzeniem, który daje broń ze współpracy oraz pizzę.

@iFireMonkey

Nowości będzie więcej, więc jeśli ktoś jest rozczarowany kolejną częścią współpracy, może się jeszcze pozytywnie zaskoczyć. Do gry zostanie wprowadzona specjalna miejscówka.

@ShiinaBR

Wszystko, co ma zostać dodane w ramach powrotu Żółwi Ninja (to):

  • skin Shreddera,
  • miejscówka w grze,
  • zakładka eventu (lobby),
  • bronie i rozszerzenia,
  • specjalne zadania.

Wygląd Shreddera:

Skin ma bardzo pozytywne opinie ze strony społeczności, chociaż jeszcze nie istnieje oficjalnie w grze. Współpraca zapowiada się naprawdę dobrze. Pozostaje już tylko poczekać do piątku, 9 lutego.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite