w

Współpraca Disney x Fortnite nadchodzi. Pojawił się właśnie trailer

Kolejna współpraca nadchodzi. Pojawił się trailer współpracy Epica z Disneyem.


Współprace to zawsze ekscytujący element w Fortnite. Każda kolaboracja przynosi nowe skórki, a niektóre masę innych nowości. Tak może być również teraz, ponieważ Epic zapowiedział coś dużego.

Deweloperzy ogłosili bowiem współpracę z Disneyem, a to z kolei może oznaczać naprawdę ogrom zmian. Zwiastun ten wzbudził bardzo duże zainteresowanie w krótkim czasie.

Disney x Fortnite nadchodzi

Twórcy niedawno wstawili na platformie YouTube zwiastun ukazujący nadchodzącą współpracę. Kolaboracja ta może być spora, bo otwiera ona wiele możliwości dla obu stron.

Video

W zwiastunie możemy ujrzeć postacie, które mogą pojawić się za jakiś czas w grze. Być może do Fortnite przejdzie również Zygzak McQueen (jako auto), skoro jest już w Rocket League.

Jeden z wyglądów w Rocket League

Jest również szansa na postacie z filmów Avatar. O tej produkcji wspominaliśmy w artykule tutaj – klik.

Jeśli chodzi o produkcje Disneya, to według informacji od leakerów do gry mogą wejść następujące z nich:

  • Kraina Lodu,
  • Toy Story,
  • Avatar,
  • Ralph Demolka,
  • Myszka Miki,
  • Lilo i Stich,
  • Gwiezdne Wojny.

Kolaboracja może wynikać z tego, że obecnie Disney nie radzi sobie najlepiej. Ze statystyk wynika, że 2023 był najgorszym dla nich rokiem, a ich serwis streamingowy Disney+ powoli upada.

Dlatego firma miała zainwestować aż 1,5 miliarda dolarów w Epic Games. Informacje podaje jeden z największych leakerów – Hypex

Współpraca ta jest sporą reklamą dla produktów Disneya. Jest to też ich próba uratowania ogromnych strat, jakie ponieśli w roku 2023.

Disneyowi nie udaje się przekroczyć miliard dolarów zysków w tym roku. Pierwszy raz od czasów 2014 – IMDb. Disneyowi nie udało się wydać filmu, który zdobył miliard dolarów w 2023 roku, łamiąc ich passę od czasów 2014 roku. Większe wydania takie jak The Marvels, Indiana Jones i Mała Syrenka nie spełniły oczekiwań finansowych.

Pozostało tylko czekać na dalsze informacje odnośnie tej kolaboracji. Współpraca przyniesie zdecydowanie wiele nowości.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite