w

Współpraca z WŻN w Fortnite rozpoczęta. Karnet eventowy, nowe zadania i nie tylko

Kolejna faza współpracy z Wojowniczymi Żółwiami Ninja się rozpoczęła. Do gry weszły nowe zadania i nie tylko.


Zapowiedź kolejnej części współpracy wzbudziło w społeczności spore zainteresowanie. Środowisko leakerów zaczęło podawać coraz więcej informacji odnośnie kolaboracji, a to wszystko dzięki ostatniej aktualizacji.

Odliczanie dobiegło do końca. Rozpoczęła się kolejna faza, a do gry zostały wprowadzone nowe zadania, nowy karnet eventowy oraz zmiany w rozgrywce. Oprócz tego do sklepu powróciły skórki Wojowniczych Żółwi Ninja.

Karnet eventowy i inne zmiany

O godzinie 15:00 wystartowała kolejna część tej współpracy. Odblokował się wtedy karnet eventowy oraz do gry wszedł nowy pakiet zadań.

Ulepszona przepustka kosztuje 1000 V-dolców i ma 11 poziomów.

Jeśli zdecydujemy się na zakup lepszego karnetu, to otrzymamy od razu po zakupie:

  • styl shreddera,
  • dostęp do ścieżki premium.

Warto pamiętać, że przedmioty ze ścieżki premium mogą pojawić się w sklepie w późniejszym terminie. Koszt zostanie również przez to zwiększony. Sam skin Shreddera kosztowałby więcej niż lepsza przepustka.

Do gry również zostały dodane nowe zadania. Dają one szlam (punkty) potrzebne do awansowania przepustki na dalsze poziomy.

Obecnie jest 9 zadań. Jedno z nich ma 5 etapów.

Wykonanie wszystkich zadań z danej fazy odblokowuje dla graczy schemat oraz ekran wczytywania. Zebranie wszystkich schematów odblokuje specjalny plecak – Krang.

Do gry powróciły również deskolotki. Dodano także specjalne mityczne bronie poszczególnych Wojowniczych Żółwi Ninja. Do sklepu powróciły skiny z tej współpracy, ale dodano także nowego skina – Splintera oraz jego kostur (kilof).

Dalsze części zadań odblokują się w przyszłości. Obecnie możemy zdobyć około 4850 punktów.

W grze znalazło się wiele nowości, a karnet eventowy wygląda obiecująco. Zdecydowanie obecna współpraca jest jedną z ciekawszych.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite