w

Wszystkie przecieki o 4 sezonie 3 rozdziału Fortnite. Główny przeciwnik, nowe mechy i więcej

Fanpage Grupa

Ponieważ Fortnite jest już kolejny tydzień bez żadnej aktualizacji, to w sieci pojawiły się informacje już nie o 3, a o 4 sezonie.


4 sezon Fortnite staje się powoli jednym z głównych tematów rozmów graczy. Wiadomo jednak o nim stosunkowo niewiele, choć faktycznie jest kilka teorii i spekulacji odnośnie tego, czego można się spodziewać.

Pewniakiem jest data startu. 4 sezon ma ruszyć 17/18 września 2022, czyli chwilę po powrocie wszystkich uczniów do szkół. Leakerzy mówią, czego jeszcze należy oczekiwać, przynajmniej na ten moment.

4 sezon Fortnite

Minęła już ponad połowa 3 sezonu, więc jak najbardziej jest to czas, gdzie można powoli myśleć odnośnie S4. I tak oto, oprócz daty startu, gracze mają także głównego “przeciwnika”, czyli zły charakter. Nie ma jeszcze nazwy, ale wiele osób nazywa tę postać “Bloomwatcher”.

Wiadomo, że w 4 sezonie pojawi się też nowy mech, a przynajmniej coś, co bazuje pośrednio na jego mechanice. Szczegóły nie są znane.

W czwartym sezonie pojawi się też nowy boss – prawdopodobnie na Halloween. Gracze będą musieli się zmierzyć z czymś, co ma posiadać swoje własne umiejętności, bronie i szczególne mechaniki.