w

Wyciekł pierwszy zwiastun 5 sezonu 2 rozdziału w Fortnite. To będzie się pokazywać podczas przerwy

Wygląda na to, że ponownie jeszcze przed oficjalnymi ogłoszeniami wyciekł zwiastun 5. sezonu 2. rozdziału.


Praktycznie przy każdym sezonie w Fortnite wyciekają mniejsze i większe zapowiedzi tego, co się pojawi. Najnowszy przeciek dotyczy 5. sezonu, który teoretycznie ruszy dopiero w przyszłym miesiącu.

Wiele osób się ucieszy, że przeciek nie ujawnia żadnych większych szczegółów odnośnie tego, czego należy się spodziewać. Jak więc wygląda?

Pierwszy przeciek 5. sezonu w Fortnite

Każdy sezon ma konkretną tematykę i “kolor” napisu sezonowego. Według tego niepotwierdzonego przecieku tym razem Epic będzie posługiwać się kolorem niebieskim. Po tle można poznać, że gracze będą przeniesieni w klimaty kosmosu.

O co chodzi z tym licznikiem? Według domysłów ten ekran będzie widoczny w grze podczas przerwy pomiędzy kolejnymi sezonami. Trudno powiedzieć, czy licznik z prawej strony jest jakkolwiek wiarygodny.

Co ciekawe, w sieci pojawiła się druga, bardzo podobna grafika, natomiast wycięto z niej wszystko, co mogłoby cokolwiek zdradzać.

To dlatego, że leakerzy nie chcą niczego ujawniać i po prostu odtworzyli przeciek w taki sposób, by nie był on w żaden sposób szkodliwy.