w

Epic wysyła do graczy maile z punktem zerowym. Co to może znaczyć dla przyszłości Fortnite?

Fanpage Grupa

Wygląda na to, że Epic zaczęło zapowiadanie nadchodzącego eventu.


Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że już niedługo do Fortnite nadejdzie nowe wydarzenie na żywo. Póki co nie pojawiały się jednak żadne bezpośrednie zapowiedzi oprócz Galactusa.

Tymczasem gracze informują, że Epic wysyła do nich wiadomości z czymś, co spokojnie można nazwać zwiastunem nadchodzącego eventu.

Co dostają gracze?

Osoby, które mają zaznaczoną w opcjach zgodę na otrzymywanie wiadomości email, dostały coś w rodzaju zapowiedzi eventu. O co dokładnie chodzi? To trzy postacie stojące na tle punktu zerowego. Pod spodem znajduje się podpis, który mówi nam, by przygotować się na wojnę z Nexusem.

Do tej pory informacje o punkcie zerowym i nawiązaniu do końca 1. rozdziału były tylko plotkami. Teraz zaczynają się potwierdzać. Epic najwyraźniej faktycznie chce powrócić w tym sezonie do tematyki z S10, czyli wielkiego wybuchu.

To zgadza się także z przeciekami o planowanej, kilkudniowej przerwie. Dokładnie tak było na koniec 10 sezonu, gdy 1 rozdział dobiegł końca, a deweloperzy wprowadzili zupełnie nową mapę.

Wszyscy zadają sobie teraz jedno i to samo pytanie – “kiedy?” Niestety nie ma na to prostej odpowiedzi. W przeciekach pojawiają się różne daty, natomiast większość z nich przewiduje event pod koniec listopada.