w

Wyciekła pełna animacja przerwy przed 5 sezonem Fortnite. Dokładnie tak to ma wyglądać

To musiało się stać. Najpierw pojedyncze grafiki, teraz już pełna animacja.


Nie ma potwierdzenia, że faktycznie jest to prawdziwy przeciek, natomiast wszystko na to wskazuje. Jeżeli nie chcecie psuć sobie niespodzianki, to lepiej dalej zwyczajnie nie czytać. Poniżej znajduje się animacja, która pojawi się prawdopodobnie po zakończeniu eventu 4. sezonu.

Pokazuje ona, w jaki sposób ma pojawić się licznik z przerwą, a nad nim napis „Ciąg dalszy nastąpi”. Oczywiście całość w języku angielskim.

Animacja na koniec S4 i początek 5 sezonu w Fortnite

Nie wiadomo jeszcze, ile ta przerwa będzie trwała. Licznik w prawym dolnym rogu nie pokazuje prawidłowej daty, przynajmniej według wstępnych informacji. Wszystko to przypomina bardzo 10. sezon i czarną dziurę. Tym razem Epic najwyraźniej nie będzie trzymać graczy w niepewności i od razu ujawni, ile trzeba będzie czekać.

Video

Czym może być spowodowana ta przerwa? Trudno powiedzieć. Na pewno szykuje się coś dużego, być może przeskok technologiczny, nowa mapa, czy zupełnie nowe rozwiązania, które kiedyś wymagały przerwy i teraz również. Przypomnijmy, że czarna dziura wprowadziła ogromne odświeżenie Fortnite.

Nadal nie wiadomo, kiedy event wystartuje. Informacje o nim posiada bardzo wąska liczba leakerów, którzy wspólnie umówili się, ze nie będą ujawniać żadnych dodatkowych informacji. Pozostaje więc czekać na kogoś, kto nie będzie się bał i zaryzykuje.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite