w

Zrobiła cosplay z Fortnite. Została okropnie skrytykowana za swoją wagę “Jak zwrócić tego skina?”

Fanpage Grupa

Partnerka i jednocześnie ambasadorka Twitch – Ashley – znana jako MsAshRocks zrobiła cosplay jednej z postaci w Fortnite…


Najpopularniejszym wpisem dotyczącego Fortnite od kilkudziesięciu godzin wcale nie jest żaden przeciek, plany Epic na przyszłość ani żaden klip ze świetnym zagraniem. Jest to cosplay wykonany przez jedną ze streamerek. Ashely odtworzyła wygląd Isabelle, a to spotkało się z ogromną krytyką.

Wszystko tak naprawdę przez wagę streamerki. Ludzie zaczęli masowo pisać, że chcą zwrócić skina, że już nigdy nim nie zagrają etc. W całą sprawę zostali wmieszani także profesjonalni gracze i youtuberzy, który od razu zaczęli wyrażać wsparcie dla streamerki.

Ludzie i ludzie

Większość komentarzy odnosi się do niestosownych żartów odnośnie rozdzielczości, do wagi streamerki, do tego, że cosplay jest wykonany w leniwy sposób. Im bardziej ludzie go krytykowali, tym większą popularność zdobywał. Finalnie wpis ma ponad 33 tysiące polubień i ponad 2.6 tysiąca komentarzy.

Na krytykę odpowiedzieli tak samo profesjonalni gracze, jak i inni youtuberzy czy streamerzy podkreślając, że społeczność zachowała się paskudnie.

Z czasem te pozytywne komentarze przyćmiły negatywne. Co ciekawe, streamerka zupełnie nie usuwała tych drugich, ludzie zwyczajnie sami zaczęli jej bronić, tłumacząc, że waga czasem nie jest wynikiem lenistwa czy nadmiernego jedzenia, a wszelkiego rodzaju chorób. Nie fair jest oceniać na tej podstawie innych, jeżeli nie zna się ich sytuacji. Obecnie ten cosplay jest jednym z najpopularniejszych na Twitterze.