w

Nadchodzą bany dla osób używających exploitów w Wolcen. Aktualizacja 1.0.4.0 z poprawkami

Wolcen Studio poinformowało o planowanych poprawkach błędów w następnej aktualizacji oraz wyciąganiu konsekwencji względem osób, które używało w grze exploitów.


Wolcen wywołał ogromne emocje, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Teraz developerzy informują o planowanych naprawach błędów w aktualizacji 1.0.4.0 oraz konsekwencjach, jakich mogą się spodziewać osoby nadużywające wszelkiego rodzaju exploitów.

To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy do tej pory grali czysto i tylko denerwowali się na innych, którzy duplikowali przedmioty, czy poprawiali swoje statystyki zewnętrznymi programami.

Konsekwencje za exploity

Nie wiadomo jeszcze, jakie dokładnie konsekwencje grożą osobom, które między innymi duplikowały przedmioty. Otwarcie się jednak mówi o zawieszeniach kont i banowaniu tych najgorszych przypadków.

„Chcielibyśmy was poinformować, że naprawiamy błąd z duplikowaniem złota i przedmiotów. Będziemy podejmować akcje względem kont, które nadużywały tego błędu w celu osiągnięcia przewagi.”

Patch 1.0.4.0 ma za zadanie wprowadzić ogólnie poprawki umiejętności, bohaterów oraz błędów technicznych. Na serwery wprowadzone zostanie ograniczenie zalogowanych osób do momentu, do kiedy twórcy uporają się ze wszystkimi problemami z działaniem gry.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Gry