w

Aktualizacja nagród Twisted Treeline

Okazało się, że nagrody za granie na Twisted Treeline nie trafiły do wszystkich graczy, którzy na nie zasługiwali. Twórcy przepraszają i pracują nad problemem.


Nagrody za granie na usuniętej już mapie – Twisted Treeline – nie trafiły do każdego, kto się do nich kwalifikował. Twórcy uspokajają i informują, że zauważyli problem.

Problemy z nagrodami

Twórcy poinformowali, że napotkali pewne problemy z nagrodami za granie na Twisted Treeline. Przypominamy, że nagrodami były ikony przywoływacza i emotka z Vilemawem (więcej o nagrodach znajdziecie tutaj: Jak wyglądają ikony, które dostaniemy po usunięcie Twisted Treeline?, Nagrody dla graczy Twisted Treeline. Gracze Lola zawiedzeni).

„Chcemy zaktualizować informacje dotyczące nagród pamiątkowych Twisted Treeline przeznaczonych dla graczy, którzy rozegrali więcej niż 10, 50 i 100 gier w tym trybie gry przed jego wycofaniem. Na początku informowaliśmy, że nagrody przekażemy wszystkim kwalifikującym się graczom w patchu 9.23, ale niestety wręczenie całej puli nagród przeciągnie się do początku następnego roku.

Jak zapewne wiecie, w 2012 roku tryb Twisted Treeline przeszedł przeróbkę. Ta przeróbka sprawiła, że w pobranej początkowo puli danych graczy kwalifikujących się do odbioru nagród pojawiły się pewne nieścisłości. Właśnie odkryliśmy, że dane niektórych graczy nie trafiły do puli nagrodzonych, i nie otrzymali oni jeszcze nagród. Pracujemy nad tym, aby przywrócić dane graczy sprzed 2012 roku, ponieważ pragniemy jak najszybciej wręczyć wam nagrody.

Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za waszą cierpliwość i zrozumienie! Jeśli znajdujecie się wśród tych, którzy nie otrzymali nagród, prosimy, żebyście wstrzymali się do początku 2020 roku ze zgłaszaniem tego do Wsparcia Gracza.”

ZOBACZ – Bohaterowie, którzy najczęściej idą AFK w League of Legends zaskakują

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends