w

Aktualizacje sklepu w League of Legends. Jakie zmiany pojawiły się w grze w patchu 11.4?

Twórcy wprowadzili parę poprawek względem sklepu w grze League of Legends. Co się zmieniło?


Wczoraj wieczorem pojawił się opis najnowszego patcha w LoLu – 11.4. Wśród wielu buffów i nerfów bohaterów oraz ogólnych poprawek znaleźć można było wzmiankę o aktualizacji sklepu.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy od całkowitej zmiany systemu przedmiotów i sklepu twórcy wprowadzają pewne zmiany. Jednak co nowego tym razem wprowadzono?

Aktualizacje sklepu w grze

Sklep w League of Legends w ostatnim czasie doświadczał wielu zmian. Część dotyczyła nowości wprowadzonych w przedsezonowej aktualizacji (w tym np. przedmiotów mitycznych). Do dziś niektórzy gracze mają problemy z odnalezieniem się w nowym sklepie.

Twórcy postanowili nieco poprawić wydajność sklepu, jak również dodać możliwość skalowania okienka, by zmieniać jego wielkość.

W opisie oficjalnych zmian można przeczytać:

  • Od teraz da się przeciągnąć róg sklepu, by zmienić jego wielkość.
  • Panel szybkiego zakupu otrzymał kilka usprawnień w przypadku talizmanów. Teraz automatycznie zmienia kolejność talizmanów w zależności od tego, w jakie jesteście aktualnie wyposażeni, aby zaoszczędzić wam trochę czasu.
  • Poprawki i ulepszenia wydajności.

Można się spodziewać, że z czasem pojawi się jeszcze więcej udoskonaleń. Gracze co chwilę zgłaszają swoje propozycje odnośnie tego, co można by było usprawnić.