Będą nowe tryby gry przy wydarzeniach w League of Legends!

League of Legends

Reklama

Riot Games przyznaje, że zdaje sobie sprawę ze swoich błędów przy wydawaniu ostatnich eventów.

Reklama


Ostatnie eventy w League of Legends nie zostały zbyt mile przyjęte. W nocy Riot postanowił odpowiedzieć, co zamierza z tym zrobić i jakie są plany na przyszłość.

Wiele osób się ucieszy, bowiem studio planuje dodawać więcej nowych trybów i częściej przywracać te stare.

” W tym roku wydarzenia stały się nudniejsze”

Riot swoją wypowiedź zaczyna bardzo mocno, słowami: „Tak, oczywiście! Słyszeliśmy tę opinię i całym sercem się z nią zgadzamy — w tym roku wydarzenia stały się nudniejsze. Chcemy, by każde wydarzenie zapewniało wyjątkowe przeżycia, które będą ekscytowały wszystkich graczy.” – pisze Riot Games i nakreśla, co dla nich jest najważniejsze.

Reklama

„Dlatego naszym celem na przyszłość jest sprawienie, by udział w wydarzeniach był bardziej satysfakcjonujący, nowatorski i niezapomniany dla wszystkich.”

To naprawdę spory krok w przód, bo wiemy doskonale czego się spodziewać. Tak oto klarują się plany developerów na kolejne wydarzenia:

  • Przywrócenie do wydarzeń trybów gry (nowych i starych).
  • Poprawienie sposobu interakcji misji z wydarzeniami, podobnie jak w przypadku Prób (np. Próby dawały wam pasek postępu, który wypełnialiście, wykonując misje, co z kolei zapewniało wam przypisane konkretnemu domowi nagrody za wydarzenie, przez co wszystko wydawało się spójniejsze).
  • Zapewnienie większej liczby misji oraz większego ich zróżnicowania poza zwykłym „farmieniem stworów”, „zdobywaniem zabójstw” czy „zarabianiem złota”.

Pierwsze efekty nowej filozofii mamy zobaczyć już podczas Mistrzostw Świata. Potem będzie to kontynuowane i polepszane w 2020 roku.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej