w

Błąd Yone w LoLu, który pozwala na zlikwidowanie go kilka razy i podzielenie shutdownów na sojuszników

Dziwny błąd w LoLu, który pozwala na kilkukrotną likwidację Yone.


Obecnie w League of Legends z każdą aktualizacją reportowanych jest kilka błędów, a społeczność uważa, że z każdym nowym bohaterem jest ich co raz to więcej. Jednak tym razem bug nie dotyczy najnowszego dzieła studia Riot Games, a wydanego prawie rok temu Yone.

Okazuje się, że z dziwnych przyczyn możemy go dwukrotnie zlikwidować, co pokazał jeden z graczy. Oznacza to, że daje dużo więcej złota, niż zostało to przewidziane.

Kolejny błąd w LoLu

Jeden z użytkowników Reddita podzielił się ze społecznością ciekawą powtórką z jego gry. Wszystko wygląda normalnie, ale w rzeczywistości wcale tak nie jest. Warto jest zwrócić uwagę na komunikaty o likwidacji i sprawdzić kto dokładnie zlikwidował Yone.

Video

Redditor Angry_Hotel_Customer dodaje, że dzięki temu drużyna czerwona otrzymała dodatkowe 1000 złota. Rek’Sai zgarnęła 700 złota bonusowego + 300 za likwidację i taką samą wartość zabrał Sett.

Na ten moment nie wiadomo, co spowodowało taką sytuację i jak bardzo popularny jest błąd. Daje jednak ogromną przewagę drużynie przeciwnej, szczególnie jeżeli dotyczy dwukrotnego shutdowna.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends