w

Buty Nike z League of Legends. Oficjalny wygląd

Riot Games potrafi zaskakiwać, nie tylko nowościami w League of Legends.

Reklama


Wiele osób było dość mocno zaskoczonych, widząc kolejnych profesjonalnych graczy, wstawiających zdjęcia butów Nike brandowanych League of Legends.

Chodzi tutaj głównie o Teamfight Tactics, którego motywy znalazły się na butach. Ma to być podziękowanie od Riot Games za wkład w społeczność.

Buty Nike TFT

Scarra na swoim Twitterze opublikował zdjęcia nowych butów, niby nic wielkiego. Ciekawie robi się, gdy dostrzeżemy oficjalne napisy i odwołania do League of Legends. Okazuje się, że buty nie tylko posiadają nick gracza, ale także odpowiadające nazwom wersje kolorystyczne.

Scarra nie jest jedynym posiadaczem takich nietypowych butów. Otrzymał je również G2 Hafu, który był tym faktem niesamowicie zaskoczony. Napisał na swoim Twitterze (zaraz obok zdjęć wspomnianych butów):

Szczerze mówiąc, jest to jeden z najfajniejszych prezentów, jakie kiedykolwiek dostałam!

Kolejnym szczęśliwcem, do którego trafiły buty od Riot Games był Brian Kibler. On również podzielił się masą zdjęć na swoim Twitterze.

ZOBACZ – Senna otrzyma prestiżową skórkę projektu Louis Vuitton w 2020 roku

ZOBACZ – Tak brzmi polski głos Senny, nowej bohaterki w League of Legends

Pojawiły się również podziękowania za wsparcie przy Teamfight Tactics.

Trudno powiedzieć, czy jest to jednorazowa akcja, czy może faktycznie Riot chce wejść w coś więcej, niż tylko koszulki z Nike. Być może tego typu obuwie któregoś dnia trafi do sprzedaży? Na pewno byłaby to niezła gratka dla wszystkich fanów League of Legends.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends