w

Caitlyn z League of Legends otrzyma aktualizację ikon umiejętności. Jak prezentują się nowe ikonki?

Jedna z postaci z LoLa dostanie nowe grafiki swoich skilli.


Co jakiś czas starsze stażem postacie otrzymują niewielkie aktualizacje, które mają zmodernizować ich wygląd, animacje czy ikony. Caitlyn będzie kolejną taką bohaterką, która doczeka się aktualizacji wszystkich grafik swoich umiejętności.

Jak prezentują się poszczególne ikony? Która zmieniła się najbardziej? Dużo fanów postaci zwróciło szczególną uwagę na nowy wygląd jej superumiejętności.

Nowe grafiki ikon umiejętności

Caitlyn Kiramman pojawiła się na Summoner’s Rift 4 stycznia 2011 roku. Od tamtej pory sporo się zmieniła, szczególnie przez rework wizualny, który miał miejsce prawie rok temu. Przy okazji serialu animowanego Arcane bohaterka otrzymała skórkę związaną z tym tytułem, jak i zupełnie nowy model oraz splash arty starszych skinów. Poprzednia Caitlyn mocno się zestarzała i nie wyglądała podczas meczu zbyt dobrze.

Dziś jej splashe czy modele skórek prezentują się naprawdę ładnie, a fani cieszą się, że ich ukochana postać doczekała się zmian, o które proszono wiele lat.

Jedna rzecz jednak nie została zmieniona – chodzi o grafiki umiejętności. Te pozostały takie same aż do teraz. W sieci pojawiła się informacja, że ikonki skilli Caitlyn zostaną odświeżone. Każda z nich otrzyma nowy obrazek. O ile większość to unowocześnienie starej grafiki, tak superumiejętność będzie prezentować się zupełnie inaczej.

Nowe ikony prezentują się następująco:

  • Pasywka – W Głowę
  • Q – Rozjemca z Piltover
  • W – Pułapka na Yordla
  • E – Wystrzel Sieć
  • R – Strzał w Dziesiątkę

Z komentarzy m.in. na Twitterze można wyczytać, że nowe grafiki podobają się fanom bohaterki. Gracze cieszą się, że Riot odświeżył i ten element związany z Caitlyn, przez co można uznać, że dziś postać pod względem graficznym wpasowuje się w aktualne standardy League of Legends.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends