w

Charytatywna Karma Zwiastunka Brzasku

Riot Games

Kup skórkę i pomóż fundacji Riot Games.


Tylko teraz kupując praktycznie wszystko związanego z Karmą Zwiastunką Brzasku, przekażecie fundusze na organizację non-profit Riot Games.

Karma Zwiastunka Brzasku

Oficjalna informacja od Riot Games:

W zeszłym roku gracze ze wszystkich zakątków świata zwarli szeregi, aby wesprzeć 20 wpływowych organizacji non-profit funduszami przeznaczonymi na zakup Cho’Gatha Mrocznej Gwiazdy. W tym roku w ramach akcji charytatywnej przekażemy 100% wpływów ze sprzedaży Karmy Zwiastunki Brzasku i innych powiązanych przedmiotów do nowo utworzonego Funduszu Oddziaływania Społecznego Riot Games zarządzanego przez ImpactAssets, partnera finansowego naszych akcji dobroczynnych. Oto pełna lista przedmiotów, których sprzedaż w 100% zasili fundusz:

  • Skórka Karmy Zwiastunki Brzasku
  • Barwy Karmy Zwiastunki Brzasku
  • Zestaw ramek Karmy Zwiastunki Brzasku
  • Zestaw Karmy Zwiastunki Brzasku
  • Zestaw Serca Karmy Zwiastunki Brzasku
  • Emotka Miłość dla Wszystkich

Karma Zwiastunka Brzasku będzie dostępna w promocji od 12 grudnia 2019 r. do 13 stycznia 2020 r., a następnie wszystkie związane z nią przedmioty zostaną usunięte ze sklepu. Skórka Karmy Zwiastunki Brzasku i związana z nią zawartość mogą kiedyś zostać udostępnione za klejnoty, ale nie trafią do sprzedaży bezpośredniej po zakończeniu tej zbiórki.

Fundusz Oddziaływania Społecznego to unikalny fundusz charytatywny, który jest podmiotem niezależnym od Riot Games, dewelopera i wydawcy gier. Ten fundusz umożliwi nam dokonywanie inwestycji bezpośrednich i przekazywanie datków charytatywnych na rzecz szerokiego wachlarza globalnych organizacji, które zajmują się największymi problemami naszego świata. Do tej pory Riot przekazał już w imieniu graczy 4 mln dolarów na wspieranie równego dostępu do edukacji, równych możliwości i idei globalnego obywatelstwa.

Ponieważ jesteśmy globalnym przedsiębiorstwem, możemy oddziaływać społecznie, patrząc z globalnej perspektywy. Wiemy jednak, że często najlepsze rozwiązania problemów społecznych znajdują ci, którzy są najbliżej nich. Dzięki Funduszowi Oddziaływania Społecznego Riot Games gracze będą mogli zdecydować, jakie działania chcą wspierać w każdym zakątku świata.

W pierwszym kwartale 2020 roku gracze będą mogli zagłosować na różne problemy społeczne, które chcą wspierać w swoich regionach. Riot przekaże większość pieniędzy zebranych dzięki Karmie Zwiastunce Brzasku tym organizacjom non-profit, które zajmują się kwestiami uznanymi przez graczy w wyniku głosowania za najważniejsze.

Gdy tylko będziemy mogli, ogłosimy nazwy wybranych organizacji non-profit, ale przed ich ujawnieniem musimy spełnić wiele wymogów prawnych. Na chwilę obecną możemy zdradzić, że każda organizacja non-profit zostanie niezależnie zweryfikowana pod kątem skuteczności i wiarygodności w rozwiązywaniu lokalnych problemów, które gracze uznali za najważniejsze, i każda z nich otrzyma co najmniej 10 000 dolarów. Więcej informacji o procesie głosowania możecie spodziewać się na początku 2020 roku.

To naprawdę niezwykłe, co może się wydarzyć, gdy gracze jednoczą się, aby pomagać swoim społecznościom. W imieniu Riot Games i naszych niezależnych partnerów dziękujemy za wszystko, co zrobiliście, i z niecierpliwością czekamy na kontynuowanie naszych wspólnych działań.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends