w

Chcesz ramkę do skórki Elderwood? Musisz zapłacić za nią 100zł!

Riot Games

Jeżeli chcesz zdobyć prestiżową ramkę do skinów z najnowszej serii Elderwood, musisz słono zapłacić!


Ramki, to bardzo ciężki temat, raz firma dodaje je dla graczy, którzy zdecydowali się zakupić skórkę do końca określonego czasu, raz firma postanawia wcisnąć ją w zestaw.

Nowa ramka!

Jeżeli mainujecie Ahri, Nocturna lub Veigara musicie wydać trochę więcej pieniędzy na ramkę. Dostępna jest Ona aktualnie tylko w zestawie z chromami, ikonką oraz skórką. Taki zestaw kosztuje 3345 RP dla Nocturna oraz Ahri i 3430 RP dla Veigara. Jeżeli chcecie zacząć przygodę z bohaterem i go jeszcze nie macie, cały zestaw kosztuje 3785 RP oraz 3722RP (Veigar), czyli wychodzi ponad 100 zł (100 zł – 3690 RP).

Kontrowersje!

Cała akcja wzbudziła spore kontrowersje. Wygląda na to, że Riot znów rzuciło się na portfele graczy, co z pewnością popsuło już i tak mocno zachwianą opinię o firmie. Temat odnośnie do ramek na Reddicie zdobył, na ten moment ponad 6000 plusów! Pamiętajmy, że niewątpliwie może dojść do takiej samej sytuacji w wyczekiwanych skórkach z serii Star Guardian. Trudno jest ukryć fakt, że seria Czarodziejów Gwiazd cieszy się większą popularnością, w związku z tym dojdzie do jeszcze większej fali krytyki!

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends