w

Chemtechowa Smoczyca oficjalnie powróci do LoLa. Jak zmienił ją Riot?

Riot postanowił przywrócić Chemtechową Smoczycę, natomiast oczywiście przeszła ona wymagane zmiany.


Chemtechowa Smoczyca spotkała się z wieloma różnymi kontrowersjami. Jedni bardzo ją lubili, inni wręcz nienawidzili. Deweloperzy teraz postanowili przywrócić ją do LoLa, ale na zupełnie innych zasadach, niż dotychczas.

Najważniejszą zmianą, którą zaszła, jest całkowite usunięcie możliwości przywracania do życia. Riot zgodził się ze społecznością, że było to nieprzemyślane i przesadzone. Zamiast tego Smoczyca przyniesie inne bonusy.

Powrót Chemtechowej Smoczycy

Czym więc ma się charakteryzować nowa wersja Smoczycy? Riot sam oficjalnie mówi tutaj o zwiększeniu zadawanych obrażeń i redukcję otrzymywanego damage, ale tylko przy “małej ilości zdrowia”. Trudno jednak powiedzieć, co dokładnie deweloperzy przez to rozumieją.

Co dzieje się, gdy Smoczyca przejmie Summoners Rift? Głównie będzie polegało to na “mutowaniu” i wzmacnianiu roślin na mapie. Riot za przykład podaje tutaj “Rozkwit Wróżbity”, który ma zwiększyć prędkość poruszania się w kierunku przeciwników. Buffa dostanie teraz “Wybuchowa Szaszka” – deweloperzy chcą, by mocniej wyrzucała w powietrze.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends