w

Trener Lola musiał przebiec się nago po centrum miasta, bo G2 wygrało z SKT

Reklama

Trener założył się, że G2 przegra swój mecz. Stawką było przebiegnięcie się nago po ulicy.

Reklama

Za swoje słowa trzeba brać odpowiedzialność. Przekonał się o tym Toyz, obecnie chiński trener jednej z drużyn League of Legends. Toyz obiecał, że jeżeli G2 wygra swój mecz, to przebiegnie się nago po centrum miasta.

Toyz był na tyle mocno przekonany o potędze SKT, że nie zważał na prawo w Hong Kongu, które tego zakazuje.

Prawie nago

Toyz po wygranej G2 trochę się wahał i przekomarzał ze swoimi widzami. Ostatecznie po wielu namowach zdecydował się na wykonanie swojej „kary”. Ze względu na ograniczenia prawne nie mógł jednak wybiec kompletnie nago. Zamiast tego na ulicy znalazł się w majtach.

Video

Sytuacja oczywiście zabawna, natomiast pokazuje, jak bardzo świat był przekonany o wygranej SKT. Będąc natomiast znaną osobą trzeba mieć na uwadze, że ludzie nie zapominają o tego typu zakładach, czy obietnicach.

Fajnie jednak, że społeczność League of Legends podchodzi do takich rzeczy z ogromnym luzem. Trudno o community, które dostarcza tyle zwariowanych akcji.

Przygotowania do finału

Tymczasem G2, jak i FunPlus Phoenix mocno przygotowują się do meczu finałowego Worlds 2019. Jankos choć w trudnych dla niego warunkach, próbuje jak najlepiej wykorzystać te kilka dni.

Finał już 10 listopada, mamy nadzieję, że będziecie! Półfinał do tej pory był rekordowy, jeżeli chodzi o oglądalność, aż strach pomyśleć, jak będzie to wyglądać w przypadku finałów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends