w

Ciekawa kombinacja łącząca dwie umiejętności w LoLu, która nie daje żadnych szans przeciwnikowi

Riot Games

Ciekawe combo łączące superumiejętność Yone i „E” Sylasa.


W League of Legends jest ponad 150 postaci i każda z nich posiada zestaw unikalnych umiejętności. Jest jednak kilku bohaterów, którzy mogą wykorzystywać nie tylko swoje skille, ale również przeciwników.

Jednym z nich jest Sylas, który za pomocą swojej superumiejętności jest w stanie ukraść Rkę wrogiego bohatera, przez co jego combo często ulega zmianom.

Yone i Sylas

Jeden z graczy League of Legends odkrył ciekawą kombinację łączącą E Sylasa i superumiejętność Yone. Okazuje się, że podczas castowania ulti „Przypieczętowany Los” Sylas jest w stanie użyć swojego E, przez co zmieni kierunek superumiejętności. Jak to wygląda?

Podczas przyciągania się za pomocą drugiego użycia E, Sylas jest w stanie zacząć rzucać superumiejętność ulta Yone, który po przyciągnięciu się zmieni swój kierunek, tak jak mogliśmy zauważyć to na filmie wyżej.

Takich umiejętności jest więcej i działa to w podobny sposób z ultimate Skarnera, przez co flashując i łapiąc przeciwnika przed trafieniem łańcuchów, jesteśmy w stanie go wyciągnąć na dużą odległość.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends