w

Co oznacza ta grafika na Summoner’s Rift w League of Legends? Chodzi o nowego bohatera

Nadchodzący do LoLa champion dostał swoją zapowiedź na mapie.


Przez lata twórcy League of Legends wymyślali przeróżne formy zapowiedzi nowych postaci. Czasem były to po prostu filmiki czy ukryte informacje na stronie gry, innym razem tajemnicze głosy, które od czasu do czasu można było usłyszeć podczas rozgrywki.

Zdarzało się nawet, że nadchodzący bohater miał swoje profile w mediach społecznościowych. Tym razem zapowiedź jest dość tradycyjna, ponieważ obejmuje niewielką zmianę graficzną na Summoner’s Rift.

Atramentowy mag nadchodzi

Wzmianki o tajemniczym artyście, utalentowanym „atramentowym magu” pojawiły się już dość dawno. Początkowo jedynie w przeciekach, a później potwierdzono to przez sam Riot.

Na chwilę obecną wiadomo, że wspomniany mag nazywa się Hwei i zostanie ujawniony jeszcze w tym roku.

Zdjęcie

Poza imieniem bohatera i tym, jakiej klasy będzie to postać, nie wiadomo zbyt wiele. Wygląd championa nie jest jeszcze znany, a tym bardziej poszczególne umiejętności.

Mówi się, że atramentowy mag zostanie wydany wraz z zimowym eventem w grudniu, a co za tym idzie, jego pierwsza skórka będzie z serii  Winterblessed.

Dla przypomnienia, w oficjalnym artykule Riot tak opowiadał o nadchodzącym championie:

Pasja, z jaką Hwei traktuje swoje dzieła, pozwala mu na wyrażanie siebie na wiele sposobów. Wydaje się, że koncentruje się szczególnie na trzech tematach. I nie sugerujcie się tym, że sam artysta jest dość smutnym osobnikiem — jego dzieła są wizualnie olśniewające.

Sposób, w jaki Hwei korzysta z bardzo złożonych narzędzi artystycznych i stylów, powinien stać się dla wielbicieli magii projekcją ich wielkich momentów finezji i wyczucia.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends